  • Produkt „VIVOTEK AW-FET-060C-065“ byl úspěšně přidán do porovnání.
  VIVOTEK AW-FET-060C-065
VIVOTEK AW-FET-060C-065
  odebrat z porovnání
Kategorie: PoE switche VIVOTEK až pro 8 IP kamer
Značka: VIVOTEK
Mechanické provedení
Provedení: vnitřní
Šířka: 168 mm
Výška: 94 mm
Hloubka: 32 mm
Vlhkost: 90% HR
Hmotnost: 500 g
Min. provozní teplota: -20°C
Max. provozní teplota: 70°C
Schválení a normy: CE, FCC, VCCI, C-Tick Class A, EN60950-1, IEC60950-1
Napájení zařízení
Napájení: 100V ~ 240V AC / 50 ~ 60Hz
Spotřeba: 60 W