- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > Porovnání
Porovnání produktů
- Produkt „VIVOTEK AW-FET-060C-065“ byl úspěšně přidán do porovnání.
|
|
|---|---|
VIVOTEK AW-FET-060C-065 |
|
| odebrat z porovnání | |
| Cena bez DPH: | 1 291 Kč bez DPH |
| Kategorie: | PoE switche VIVOTEK až pro 8 IP kamer |
| Značka: | VIVOTEK |
| Mechanické provedení | |
| Provedení: | vnitřní |
| Šířka: | 168 mm |
| Výška: | 94 mm |
| Hloubka: | 32 mm |
| Vlhkost: | 90% HR |
| Hmotnost: | 500 g |
| Min. provozní teplota: | -20°C |
| Max. provozní teplota: | 70°C |
| Schválení a normy: | CE, FCC, VCCI, C-Tick Class A, EN60950-1, IEC60950-1 |
| Napájení zařízení | |
| Napájení: | 100V ~ 240V AC / 50 ~ 60Hz |
| Spotřeba: | 60 W |
