- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > VIVOTEK FE9382-EHV-V2
VIVOTEK FE9382-EHV-V2
| Vaše VOC: | Pro nákup v našem obchodě se prosím přihlašte nebo zaregistrujte. |
|---|---|
| Doporučená MOC: | 33 150 Kč bez DPH 40 112 Kč vč. DPH |
| Záruka | 60 měsíců |
| Kód | FE9382-EHV-V2 |
| Značka | VIVOTEK |
| Dostupnost: | obvykle do 7 dnů |
VIVOTEK FE9382-EHV-V2 bezpečnostní IP kamera s vysokým výkonem pro zpracování vysoké kvality obrazu ve 360° fisheye záběru s podporou umělé inteligence. To vše ve venkovním antivandal provedení včetně nového inteligentního IR přísvitu až na 20 metrů.
Klíčové parametry IP kamery VIVOTEK FE9382-EHV-V2
- Venkovní provedení ve vodě a prachu odolném krytu IP66 a antivandal provedení IK10
- Vysoké rozlišení 2048 x 2048 bodů při 30 snímcích za sekundu
- 360° fisheye pohled
- Automatické přepínání mezi denním a nočním režimem včetně IR filtru
- 180° Smart IR II přísvit s dosvitem až 20 metrů pro noční vidění v totální tmě
- Záznam na paměťovou kartu MicroSD/SDHC/SDXC (video záznam, ukládání snímků atd.)
- Nastavitelná detekce pohybu až z 5 detekčních zón pro přesné hlídání sledovaného místa
- Připojení pomocí jediného kabelu s RJ-45 pro přenos dat a napájení PoE, snížení nákladů na instalaci
- Tři kodeky H.265, H.264 a MJPEG pro snadné připojení do různých systémů a snížení datových toků
- Zdarma profesionální software VIVOTEK VSS Lite pro záznam až ze 32 kamer kompletně v českém jazyce
- Zdarma mobilní aplikace VIVOTEK iViewer pro přístup z mobilu či tabletu Android a iOS
- IP kamera neobsahuje žádné čínské čipy (non-CHINESE product)
Nadstandardní vlastnosti IP kamery VIVOTEK FE9382-EHV-V2
- Smart Motion Detection - inteligentní detekce pohybu a Smart VCA
- Podpora AI na hardwarové úrovni
- Vision object Analytics
- WDR Pro (120db) - Wide Dynamic Range vidí neviditelné
- 3D redukce šumu pro zvýšení kvality obrazu v noci
- SNV: Technologie, která zaznamenává barvy i v noci
- Smart Stream III – inteligentní nastavení datového toku IP kamery
- Trend Micro IoT Security – antivir kamery VIVOTEK
Doporučené využití IP kamery VIVOTEK FE9382-EHV-V2
IP kameru VIVOTEK FE9382-EHV-V2 doporučujeme pro zabezpečení objektů nebo ploch s 360° pohledem. Ideální instalace na strop do středu monitorované plochy či místnosti, skladu apod.
Nadstandardní vlastnosti kamery
| SNV - zvýšená citlivost v noci: | ano |
| Smart Stream II: | ano |
| 3D redukce šumu: | ano |
| Obrazové profily: | ano |
| Přístup pomocí mobilního telefonu: | ano |
| VCA - videoanalýza obrazu: | ano |
| Podpora standardu ONVIF: | ano |
| Smart Stream III: | ano |
| Smart IR II: | ano |
Čip a optické vlastnosti
| Snímací čip: | 0 |
| Vlastnosti snímacího čipu: | 0 |
| Citlivost (barevně): | 0,65 lx |
| Citlivost (ČB): | 0,001 lx |
| Den/Noc: | ano |
| Podpora WDR: | ano - WDR Enhanced (69,4dB - digitální) |
| Objektiv: | ne |
| Integrovaný IR přísvit: | ano |
| Max. dosvit IR přísvitu: | 20m |
| Parametry IR přísvitu: | 0 |
Vlastnosti objektivu
| Ohnisková vzdálenost: | f 1,245 mm |
| Úhel záběru (horizontální): | 180° |
| Clonové číslo: | F 1,6 |
| Podpora IR (den/noc): | ano |
Video
| Komprese: | H.265, H.264, MJPEG |
| Maximální rozlišení: | 0 px |
| Počet snímků při max. rozlišení: | 30 s. |
| Max. počet snímků: | 30 s. |
| Multi-streaming: | ano |
| Počet streamů: | 4 |
| Max. počet klientů: | až 10 |
Audio
| Komprese: | 0 |
| Obousměrné audio: | ano |
| Integrovaný mikrofón: | ano |
Rozhraní
| Síťové rozhraní: | 0 |
| Protokoly: | 0 |
| Digitální vstup: | 1x |
| Digitální výstup: | 1x |
| Slot paměťových karet: | 0 |
| Audio vstup: | ano |
| Audio výstup: | ano |
Mechanické provedení
| Provedení: | rackové (2U) |
| Typ kamery: | minidome - půlkoule |
| Šířka: | 150 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Hloubka: | 68 mm |
| Vlhkost: | 90% HR |
| Hmotnost: | 701 g |
| Min. provozní teplota: | -40°C |
| Max. provozní teplota: | 60°C |
| Schválení a normy: | 0 |
Napájení zařízení
| Podpora HiPoE dle normy IEEE 802.3at: | ano |
| Spotřeba při napájení PoE 802.3af: | 0 W |
Obsah balení
- IP kamera
- instalační sada šroubků a šablona
- kabel pro připojení 12V napájení a DI/DO
- stručná instalační příručka
- licenční ujednání
Ke stažení na www.vivotek.com
- rychlý instalační manuál
- kompletní manuál
- vyhledávací software VIVOTEK Installation Wizard 2 (IW2)
- monitorovací a záznamový software VIVOTEK VAST 2 pro 32 IP kamer zdarma v českém jazyce
Ke stažení na AppStore nebo Google Play (Obchod Play)
- mobilní aplikace VIVOTEK iViewer pro iOS a Android

