- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > IP kamery > Speciální a skryté > VIVOTEK CU9183-H
VIVOTEK CU9183-H
| Vaše VOC: | Pro nákup v našem obchodě se prosím přihlašte nebo zaregistrujte. |
|---|---|
| Doporučená MOC: | 7 778 Kč bez DPH 9 411 Kč vč. DPH |
| Záruka | 36 měsíců |
| Kód | CU9183-H |
| Značka | VIVOTEK |
| Dostupnost: | Skladem 2 ks Ihned k odeslání |
Kamerová jednotka CU9183-H nabízí úhel záběru 180° fisheye pro skryté monitorování místností, pokladen či aplikací v průmyslových strojích.
Upozornění: Kamerová jednotka je samostatně nefunkční, je určená pro řídící jednotku VC9101. K jedné řídící jednotce VC9101 lze připojit pouze jednu kamerovou jednotku.
Klíčové parametry kamerové jednotky VIVOTEK CU9183-H
- Vniřní provedení pro skrytou montáž
- Vysoké 4MPx rozlišení 1920 x 1920 bodů při 30 snímcích za sekundu
- Fixní objektiv s úhlem záběru 180° fisheye - rybí oko
- Připojení pouze k řídící jednotkce VC9101
- Délka kabelu od kamerové jednotky 5m
- Válcový tvar kamerové jednotky
Doporučené využití kamerové jednotky VIVOTEK CU9183-H
Kamerová jednotka CU9183-H disponuje fixním fisheye objektivem s úhlem záběru 180°, který je vhodný pro klasické střežení objektů či detailního záběru na pracovní stroje apod. Pozor na délku kabelu 5m.
Poznámka: kamerová jednotka neobsahuje řídící jednotku, v záložce “Příslušenství” najdete řídící jednotku
Nadstandardní vlastnosti kamery
| SNV - zvýšená citlivost v noci: | ano |
| 3D redukce šumu: | ano |
| Obrazové profily: | ano |
| Otoční obrazu po 90° pro hlídání koridoru: | ano |
| Přístup pomocí mobilního telefonu: | ano |
| Podpora standardu ONVIF: | ano |
| Smart Stream III: | ano |
| Otočení obrazu po 90° pro hlídání koridoru: | ano |
Čip a optické vlastnosti
| Snímací čip: | 0 |
| Vlastnosti snímacího čipu: | 0 |
| Citlivost (barevně): | 0,045 lx |
| Den/Noc: | ne |
| Podpora WDR: | ano - WDR Enhanced (69,4dB - digitální) |
Vlastnosti objektivu
| Ohnisková vzdálenost: | f 1,22 mm |
| Úhel záběru (horizontální): | 180° |
| Clonové číslo: | F 2 |
| Max. doporučené rozlišení kamery: | 4 Mpix |
Video
| Komprese: | H.265, H.264, MJPEG |
| Maximální rozlišení: | 0 px |
| Počet snímků při max. rozlišení: | 30 s. |
| Max. počet snímků: | 30 s. |
| Multi-streaming: | ano |
| Počet streamů: | 3 |
Audio
| Komprese: | 0 |
| Obousměrné audio: | ano |
Mechanické provedení
| Typ kamery: | minidome - půlkoule |
| Krytí: | IP68 a IK10 |
| Šířka: | 24 mm |
| Výška: | 24 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
| Vlhkost: | 90% HR |
| Hmotnost: | 19 g |
| Min. provozní teplota: | 0°C |
| Max. provozní teplota: | 50°C |
Obsah balení
- kamerová jednotka s přívodním kabelem 5m
- stručná instalační příručka
- licenční ujednání
- kamerová jednotka je samostatně nefunkční, je určená pro řídí jednotku VC9101
Ke stažení na www.vivotek.com
- rychlý instalační manuál
- kompletní manuál
- vyhledávací software VIVOTEK Shepherd
- monitorovací a záznamový software VIVOTEK VAST 2 pro 32 IP kamer zdarma v českém jazyce
Ke stažení na AppStore nebo Google Play (Obchod Play)
- mobilní aplikace VIVOTEK iViewer pro iOS a Android

