VIVOTEK AW-FET-060C-065
VIVOTEK AW-FET-060C-065 EXtension mode
VIVOTEK AW-FET-060C-065 rozměry
  • Porovnat »
  • Dotaz na produkt »
VIVOTEK AW-FET-060C-065
Vaše VOC:Pro nákup v našem obchodě se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.
Záruka24 měsíců
KódAW-FET-060C-065
ZnačkaVIVOTEK
Dostupnost:Poslat dotaz »
  • Parametry
  • a
Mechanické provedení
Provedení: vnitřní
Šířka: 168 mm
Výška: 94 mm
Hloubka: 32 mm
Vlhkost: 90% HR
Hmotnost: 500 g
Min. provozní teplota: -20°C
Max. provozní teplota: 70°C
Schválení a normy: CE, FCC, VCCI, C-Tick Class A, EN60950-1, IEC60950-1
Napájení zařízení
Napájení: 100V ~ 240V AC / 50 ~ 60Hz
Spotřeba: 60 W