- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > PoE napájení > PoE switche > PoE switche až pro 8 IP kamer > VIVOTEK AW-FET-060C-065
VIVOTEK AW-FET-060C-065
| Vaše VOC: | Pro nákup v našem obchodě se prosím přihlašte nebo zaregistrujte. |
|---|---|
| Doporučená MOC: | 1 519 Kč bez DPH 1 838 Kč vč. DPH |
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód | AW-FET-060C-065 |
| Značka | VIVOTEK |
| Dostupnost: | Poslat dotaz » |
Mechanické provedení
| Provedení: | vnitřní |
| Šířka: | 168 mm |
| Výška: | 94 mm |
| Hloubka: | 32 mm |
| Vlhkost: | 90% HR |
| Hmotnost: | 500 g |
| Min. provozní teplota: | -20°C |
| Max. provozní teplota: | 70°C |
| Schválení a normy: | CE, FCC, VCCI, C-Tick Class A, EN60950-1, IEC60950-1 |
Napájení zařízení
| Napájení: | 100V ~ 240V AC / 50 ~ 60Hz |
| Spotřeba: | 60 W |



