- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > IP kamery > 180° panoramatické > VIVOTEK CC9391-HV
VIVOTEK CC9391-HV
| Vaše VOC: | Pro nákup v našem obchodě se prosím přihlašte nebo zaregistrujte. |
|---|---|
| Doporučená MOC: | 25 755 Kč bez DPH 31 164 Kč vč. DPH |
| Záruka | 60 měsíců |
| Kód | CC9391-HV |
| Značka | VIVOTEK |
| Dostupnost: | Skladem 3 ks Ihned k odeslání |
VIVOTEK CC9391-HV kompaktní panoramatická IP kamera malých rozměrů za to s vysokým výkonem pro zpracování vysoké kvality obrazu ve 180° panoramatickém záběru s podporou umělé inteligence. To vše ve venkovním antivandal provedení včetně nového inteligentního IR přísvitu až na 20 metrů.
Klíčové parametry IP kamery VIVOTEK CC9391-HV
- Venkovní provedení ve vodě a prachu odolném krytu IP66 a antivandal provedení IK10
- Vysoké 8MPx / 4K rozlišení 3840 x 2160 bodů při 30 snímcích za sekundu
- 180° panoramatický pohled
- Automatické přepínání mezi denním a nočním režimem včetně IR filtru
- 180° Smart IR přísvit s dosvitem až 20 metrů pro noční vidění v totální tmě
- Záznam na paměťovou kartu MicroSD/SDHC/SDXC (video záznam, ukládání snímků atd.)
- Nastavitelná detekce pohybu až z 5 detekčních zón pro přesné hlídání sledovaného místa
- Připojení pomocí jediného kabelu s RJ-45 pro přenos dat a napájení PoE, snížení nákladů na instalaci
- Tři kodeky H.265, H.264 a MJPEG pro snadné připojení do různých systémů a snížení datových toků
- Zdarma profesionální software VIVOTEK VSS Lite pro záznam až ze 32 kamer kompletně v českém jazyce
- Zdarma mobilní aplikace VIVOTEK iViewer pro přístup z mobilu či tabletu Android a iOS
- IP kamera neobsahuje žádné čínské čipy (non-CHINESE product)
Nadstandardní vlastnosti IP kamery VIVOTEK CC9391-HV
- Smart Motion Detection - inteligentní detekce pohybu a Smart VCA
- Podpora AI na hardwarové úrovni
- Vision object Analytics
- WDR Pro (120db) - Wide Dynamic Range vidí neviditelné
- 3D redukce šumu pro zvýšení kvality obrazu v noci
- SNV: Technologie, která zaznamenává barvy i v noci
- Smart Stream III – inteligentní nastavení datového toku IP kamery
- Trend Micro IoT Security – antivir kamery VIVOTEK
Nadstandardní vlastnosti kamery
| Integrovaný přísvit: | ano |
| Přístup pomocí mobilního telefonu: | ano |
| Podpora standardu ONVIF: | ano |
| SNV - zvýšená citlivost v noci: | ano |
| Smart Stream III: | ano |
| 3D redukce šumu: | ano |
| Obrazové profily: | ano |
| Smart IR: | ano |
Čip a optické vlastnosti
| Snímací čip: | 1/1,8" Progressive CMOS |
| Vlastnosti snímacího čipu: | 1/5 až 1/32000 sec., AGC, AWB, WDR Pro |
| Citlivost (barevně): | 0,08 lx |
| Citlivost (ČB): | 0,01 lx |
| Den/Noc: | ano |
| Podpora WDR: | ano - WDR Enhanced (69,4dB - digitální) |
| Objektiv: | ne |
| Integrovaný IR přísvit: | ano |
| Max. dosvit IR přísvitu: | 20m |
| Parametry IR přísvitu: | ano, inteligentní IR, 4xLED |
Vlastnosti objektivu
| Ohnisková vzdálenost: | f 2,53 mm |
| Úhel záběru (horizontální): | 180° |
| Clonové číslo: | F 2,4 |
Video
| Komprese: | H.265, H.264, MJPEG |
| Maximální rozlišení: | 3840 x 2160 px |
| Počet snímků při max. rozlišení: | 30 s. |
| Max. počet snímků: | 30 s. |
| Multi-streaming: | ano |
| Počet streamů: | 3 |
| Max. počet klientů: | až 10 |
Audio
| Komprese: | MPEG-2 AAC-LC, G.711, G.726 |
| Integrovaný mikrofón: | ano |
Rozhraní
| Síťové rozhraní: | 1x RJ-45 10Base-T/100BaseTX Ethernet |
| Protokoly: | 802.1X, ARP, Bonjour, CIFS/SMB, DDNS, DHCP, DNS, FTP/SFTP, HTTP, HTTPS, ICMP, IGMPv3, IPv4, IPv6, NTCIP, NTP, PPPoE, QoS (CoS/DSCP), RTSP/RTP/RTCP, SMTP, SNMP, SSL, TCP/IP, TLS 1.2/1.3, UDP, UPnP |
| Slot paměťových karet: | 1x microSD/SDHC/SDXC |
Mechanické provedení
| Provedení: | venkovní |
| Typ kamery: | minidome - půlkoule |
| Krytí: | IP68 a IK10 |
| Šířka: | 60 mm |
| Výška: | 160 mm |
| Hloubka: | 72 mm |
| Vlhkost: | 90% HR |
| Hmotnost: | 492 g |
| Min. provozní teplota: | -30°C |
| Max. provozní teplota: | 55°C |
| Naklopení: | 20° |
| Schválení a normy: | EMC: CE (EN 55032 Class A, EN 55035), UKCA (BS EN 55032: 2015 +A11: 2020, BS EN 55035: 2017 +A11: 2020), FCC (FCC Part 15 Subpart B Class A), RCM (AS/NZS CISPR 32 Class A), VCCI (VCCI-CISPR 32 Class A), ICES-003 Issue 7; Safety: UL (UL 62368-1), CB (IEC/EN 62368-1 including annex Y, IEC/EN 62471); Environment: IK10 (IEC 60529), IP66 (IEC 60529); IA: BIS (IS 13252), BSMI (EMC: CNS 15936, Safety: CNS 15598-1) |
Napájení zařízení
| Podpora PoE dle normy IEEE 802.3af: | ano |
| Spotřeba: | 10,83 W |
Obsah balení
- IP kamera
- adaptér pro instalaci s náklonem
- sluneční stříška
- vodotěsný konektor RJ-45
- instalační sada šroubků
- samolepící šablona pro snadnou montáž
- stručná instalační příručka
- licenční ujednání
Ke stažení na www.vivotek.com
- rychlý instalační manuál
- kompletní manuál
- vyhledávací software VIVOTEK Shepherd
- monitorovací a záznamový software VIVOTEK VSS pro 32 IP kamer zdarma v českém jazyce
Ke stažení na AppStore nebo Google Play (Obchod Play)
- mobilní aplikace VIVOTEK iViewer pro iOS a Android
- mobilní aplikace VIVOTEK Vortex cloudová aplikace s podporou AI




