- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > IP kamery > Otočné > VIVOTEK SD9394-EHL
VIVOTEK SD9394-EHL
| Vaše VOC: | Pro nákup v našem obchodě se prosím přihlašte nebo zaregistrujte. |
|---|---|
| Doporučená MOC: | 112 455 Kč bez DPH 136 071 Kč vč. DPH |
| Záruka | 60 měsíců |
| Kód | SD9394-EHL |
| Značka | VIVOTEK |
| Dostupnost: | Poslat dotaz » |
VIVOTEK SD9394-EHL je venkovní otočná IP kamera s 8MPx (4K) rozlišením, pokročilými funkcemi pro zvýšení kvality obrazu a inteligentním nočním viděním na 250m. V balení je držák na stěnu. Díky bohatému příslušenství lze kameru instalovat na stěnu, strop, sloup, roh apod.
Klíčové parametry IP kamery VIVOTEK SD9394-EHL
- Venkovní provedení ve vodě a prachu odolném krytu IP66, NEMA 4X a antivandal provedení IK10
- Otočná kamera s nekonečnou rotací kolem své osy 360° a náklonem 220°
- Vysoké 8MPx (4K) rozlišení 3840 x 2160 bodů při 30 snímcích za sekundu
- 32x optický zoom s motorzoom IR přísvitem na 250m
- Automatické přepínání mezi denním a nočním režimem včetně IR filtru
- Dosvit IR přísvitu až 250 metrů pro noční vidění v totální tmě
- IR přísvit pomocí technologie Smart IR se přizpůsobuje osvětlené scéně pro nejvyšší kvalitu obrazu
- Záznam na paměťovou kartu MicroSD/SDHC/SDXC (video záznam, ukládání snímků atd.)
- Nastavitelná detekce pohybu až z 5 detekčních zón pro přesné hlídání sledovaného místa
- Připojení pomocí jediného kabelu s RJ-45 pro přenos dat a napájení HiPoE, snížení nákladů na instalaci
- Tři kodeky H.265, H.264 a MJPEG pro snadné připojení do různých systémů a snížení datových toků
- Zdarma profesionální software VIVOTEK VSS Lite pro záznam až ze 32 kamer kompletně v českém jazyce
- Zdarma mobilní aplikace VIVOTEK iViewer pro přístup z mobilu či tabletu Android a iOS
- IP kamera neobsahuje žádné čínské čipy (non-CHINA product)
Nadstandardní vlastnosti IP kamery VIVOTEK SD9394-EHL
- Smart IR na 250m se zoomem
- Smart VCA - inteligentní detekce pohybu s detekcí osob a vozidel
- EIS – Elektronická stabilizace obrazu
- WDR Pro (120db) - Wide Dynamic Range vidí neviditelné
- 3D redukce šumu pro zvýšení kvality obrazu v noci
- SNV: Technologie, která zaznamenává barvy i v noci
- Smart Stream III – inteligentní nastavení datového toku IP kamery
- Trend Micro IoT Security – antivir kamery VIVOTEK
- Smart Tracking Advanced - inteligentní sledování objektů a lidí
Více o zmíněných funkcích se dočtete v záložce „Test IP kamery“
Doporučené využití IP kamery VIVOTEK SD9394-EHL
IP kameru VIVOTEK SD9394-EHL je první otočná IP kamera VIVOTEK s vysokým 8MPx rozlišením, 32x optickým zoomem a IR přísvitem na 250m. Potřebujete-li nejvyšší kvalitu obrazu pro zabezpečení obrovských areálů i v noci, tak je model SD9394-EHL přesně IP kamera pro Vás. Připojení do datové sítě pomocí jediného kabelu pro přenos dat i napájení za účelem snížení nákladů na instalaci.
Poznámka: kamera neobsahuje napájecí adaptér, v záložce “Příslušenství” najdete vše vhodné pro vybranou IP kameru
Nadstandardní vlastnosti kamery
| Automatické ostření včetně zoomu: | ano |
| 3D redukce šumu: | ano |
| Obrazové profily: | ano |
| Integrovaný přísvit: | ano |
| Přístup pomocí mobilního telefonu: | ano |
| Podpora standardu ONVIF: | ano |
Čip a optické vlastnosti
| Snímací čip: | 0 |
| Vlastnosti snímacího čipu: | 0 |
| Citlivost (barevně): | 0,02 lx |
| Citlivost (ČB): | 0,005 lx |
| Den/Noc: | ano |
| Podpora WDR: | ano - WDR Enhanced (69,4dB - digitální) |
| Podpora automaticky řízené clony: | ano |
| Mechanicky odklopitelný IR filtr: | ano |
| Objektiv: | ne |
| Integrovaný IR přísvit: | ano |
| Max. dosvit IR přísvitu: | 250m |
| Parametry IR přísvitu: | 0 |
Vlastnosti objektivu
| Min. ohnisková vzdálenost: | f 6,5 mm |
| Max. ohnisková vzdálenost: | f 212 mm |
| Optický zoom: | 32x |
| Minimální úhel (horizontální): | 2° |
| Maximální úhel (horizontální): | 63,5° |
| Clonové číslo: | F 1,4 |
| Podpora IR (den/noc): | ano |
| Max. doporučené rozlišení kamery: | 8 Mpix |
Video
| Komprese: | H.265, H.264, MJPEG |
| Maximální rozlišení: | 0 px |
| Počet snímků při max. rozlišení: | 30 s. |
| Max. počet snímků: | 30 s. |
| Multi-streaming: | ano |
| Počet streamů: | 3 |
| Max. počet klientů: | až 10 |
Audio
| Komprese: | 0 |
| Obousměrné audio: | ano |
Rozhraní
| Síťové rozhraní: | 0 |
| Protokoly: | 0 |
| Digitální vstup: | 2x |
| Digitální výstup: | 1x |
| Slot paměťových karet: | 0 |
| Audio vstup: | ano |
| Audio výstup: | ano |
Mechanické provedení
| Provedení: | rackové (2U) |
| Typ kamery: | minidome - půlkoule |
| Krytí: | IP68 a IK10 |
| Šířka: | 256 mm |
| Výška: | 336 mm |
| Hloubka: | 256 mm |
| Vlhkost: | 98% HR |
| Hmotnost: | 7 300 g |
| Min. provozní teplota: | -40°C |
| Max. provozní teplota: | 55°C |
| Otočení: | 0 |
| Naklopení: | 0 |
| Schválení a normy: | 0 |
Napájení zařízení
| Podpora PoE dle normy IEEE 802.3af: | ne |
| Podpora HiPoE dle normy IEEE 802.3at: | ano |
| Spotřeba při napájení HiPoE 802.3at: | 0 W |
| Spotřeba při napájení 24V AC: | 0 |
Obsah balení
- IP kamera a držák na stěnu
- instalační sada šroubků
- vodě odolný konektor
- instalační nářadí (T25)
- stručná instalační příručka
- licenční ujednání
- CD se softwarem a manuály
- silicagel pohlcující vlhkost
Ke stažení na www.vivotek.com
- rychlý instalační manuál
- kompletní manuál
- vyhledávací software VIVOTEK Shepherd
- monitorovací a záznamový software VIVOTEK VSS Lite pro 32 IP kamer zdarma v českém jazyce
Ke stažení na AppStore nebo Google Play (Obchod Play)
- mobilní aplikace VIVOTEK iViewer pro iOS a Android

