- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > Porovnání
Porovnání produktů
- Produkt „VIVOTEK SC9133-RTL“ byl úspěšně přidán do porovnání.
|
|
|---|---|
VIVOTEK SC9133-RTLvnitřní počítací IP kamera, rozlišení 1792 x 1792 bodů, 30FPS, H.265, WDR, fisheye 360°, počítání lidí s přesností až 99%, umělá inteligence, propojení až 7 kamer, instalační výška 1,9m až 10m, PoE
|
|
| odebrat z porovnání | |
| Cena bez DPH: | 29 530 Kč bez DPH |
| Kategorie: | Speciální a skryté |
| Značka: | VIVOTEK |
| Čip a optické vlastnosti | |
| Snímací čip: | 0 |
| Video | |
| Komprese: | H.265, H.264, MJPEG |
| Maximální rozlišení: | 0 px |
| Počet snímků při max. rozlišení: | 30 s. |
| Multi-streaming: | ano |
| Počet streamů: | 3 |
| Rozhraní | |
| Síťové rozhraní: | 0 |
| Protokoly: | 0 |
| Slot paměťových karet: | 0 |
| Mechanické provedení | |
| Provedení: | rackové (2U) |
| Typ kamery: | minidome - půlkoule |
| Šířka: | 140 mm |
| Výška: | 76 mm |
| Hloubka: | 52 mm |
| Min. provozní teplota: | 0°C |
| Max. provozní teplota: | 40°C |
| Napájení zařízení | |
| Podpora PoE dle normy IEEE 802.3af: | ano |
