- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > IP kamery > Multi-senzorové > VIVOTEK MA9322-EHTV
VIVOTEK MA9322-EHTV
| Vaše VOC: | Pro nákup v našem obchodě se prosím přihlašte nebo zaregistrujte. |
|---|---|
| Doporučená MOC: | 58 395 Kč bez DPH 70 658 Kč vč. DPH |
| Záruka | 36 měsíců |
| Kód | MA9322-EHTV |
| Značka | VIVOTEK |
| Dostupnost: | Poslat dotaz » |
Klíčové vlastnosti
- 30 fps @ 2688 x 1920 bodů
- H.265 komprese
- Varofokální objektiv 3,7 - 7,7mm s úhlem záběru od 40,2° do 88,8°
- 4x 5MP nezávislé senzory, nastavitelné pohledy
- Smart Stream III pro optimalizaci šířky datového pásma
- WDR Pro pro bezkonkurenční viditelnost v extrémně jasných a tmavých prostředích
- SNV (Supreme Night Visibility) - zvýšená citlivost při nízkém osvětlení
- Trend Micro IoT Security ve standardní záruční době
- Vestavěný IR přísvit efektivní až na 30 metrů
- Odolné vůči povětrnostním vlivům krytí IP66 a odolný proti vandalismu IK10
- Zabudovaný mikrofon
Seznámení
VIVOTEK MA9322 je venkovní IP kamera s vysokým 20MP rozlišením ( 4x 5MP 2688 x 1920 bodů) při 30 snímcích za sekundu. Každý senzor využívá 3,7 až 7,7 mm motorizované zaostřovací čočky a tří - osou konstrukci podél kruhové dráhy, která umožňuje plné pokrytí 360°. S technologií VIVOTEK WDR Pro je série MA9322 schopna zachytit obraz ve vysoké kvalitě ať už v prostředí s vysokým kontrastem nebo nízkým osvětlením.
VIVOTEK MA9322 nabízí také skvělý obraz v noci díky vestavěnému IR přísvitu s účinností na 30 metrů. S krytím IP66 a IK10 je IB9367 schopna pracovat za nejtvrdších venkovnívh podmínek. S technologií VIVOTEK SNV je série MA9322 schopna zachytit obraz ve vysoké kvalitě ať už v prostředí s vysokým kontrastem nebo nízkým osvětlením.
Nadstandardní vlastnosti kamery
| Automatické ostření včetně zoomu: | ano |
| SNV - zvýšená citlivost v noci: | ano |
| 3D redukce šumu: | ano |
| Obrazové profily: | ano |
| Smart IR: | ano |
| Přístup pomocí mobilního telefonu: | ano |
| Podpora standardu ONVIF: | ano |
| Smart Stream III: | ano |
Čip a optické vlastnosti
| Snímací čip: | 0 |
| Vlastnosti snímacího čipu: | 0 |
| Citlivost (barevně): | 0,095 lx |
| Citlivost (ČB): | 0,005 lx |
| Den/Noc: | ano |
| Podpora WDR: | ano - WDR Enhanced (69,4dB - digitální) |
| Objektiv: | ne |
| Integrovaný IR přísvit: | ano |
| Max. dosvit IR přísvitu: | 30m |
| Parametry IR přísvitu: | 0 |
Vlastnosti objektivu
| Min. ohnisková vzdálenost: | f 3,7 mm |
| Max. ohnisková vzdálenost: | f 7,7 mm |
| Minimální úhel (horizontální): | 40,2° |
| Maximální úhel (horizontální): | 88,8° |
| Clonové číslo: | F 1,9 |
| Podpora IR (den/noc): | ano |
Video
| Komprese: | H.265, H.264, MJPEG |
| Maximální rozlišení: | 0 px |
| Počet snímků při max. rozlišení: | 30 s. |
| Max. počet snímků: | 30 s. |
| Multi-streaming: | ano |
| Počet streamů: | 3 |
| Max. počet klientů: | až 10 |
Audio
| Komprese: | 0 |
| Obousměrné audio: | ano |
| Integrovaný mikrofón: | ano |
Rozhraní
| Síťové rozhraní: | 0 |
| Protokoly: | 0 |
| Digitální vstup: | 1x |
| Digitální výstup: | 1x |
| Slot paměťových karet: | 0 |
| Audio vstup: | ano |
| Audio výstup: | ano |
Mechanické provedení
| Provedení: | rackové (2U) |
| Typ kamery: | minidome - půlkoule |
| Krytí: | IP68 a IK10 |
| Šířka: | 275 mm |
| Výška: | 275 mm |
| Hloubka: | 118 mm |
| Vlhkost: | 90% HR |
| Hmotnost: | 2 700 g |
| Min. provozní teplota: | -40°C |
| Max. provozní teplota: | 60°C |
| Schválení a normy: | 0 |
Napájení zařízení
| Podpora HiPoE dle normy IEEE 802.3at: | ano |
| Spotřeba při napájení HiPoE 802.3at: | 0 W |
| Spotřeba: | 0 W |
Obsah balení
- IP kamera
- instalační sada šroubků
- samolepící šablona pro snadnou montáž
- stručná instalační příručka
- licenční ujednání
- silica gel
Ke stažení na www.vivotek.com
- rychlý instalační manuál
- kompletní manuál
- vyhledávací software VIVOTEK Shepherd
- monitorovací a záznamový software VIVOTEK VAST 2 pro 32 IP kamer VIVOTEK zdarma a v českém jazyce
Ke stažení na AppStore nebo Google Play (Obchod Play)
- mobilní aplikace VIVOTEK iViewer pro iOS a Android

