- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > IP videoservery > Enkodéry > VIVOTEK > VIVOTEK VS8100-v2
VIVOTEK VS8100-v2
| Vaše VOC: | Pro nákup v našem obchodě se prosím přihlašte nebo zaregistrujte. |
|---|---|
| Doporučená MOC: | 3 308 Kč bez DPH 4 003 Kč vč. DPH |
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód | VS8100-v2 |
| Značka | VIVOTEK |
| Dostupnost: | Poslat dotaz » |
Klíčové funkce
• Až 30 fps s rozlišením D1
• komprese H.264 a MJPEG v reálném čase
• Podpora více streamů
• Jednosměrný zvuk
• Rozhraní RS-485 pro ovládání PTZ kamery
• kompaktní design
• Sdílení napájení DC 12V s analogovým přístrojem
• Produkt šetrný k životnímu prostředí
Video
| Komprese: | MJPEG a H.264 |
| Maximální rozlišení: | 720 x 576 px |
| Počet snímků při max. rozlišení: | 25 s. |
| Max. počet snímků: | 25 s. |
| Multi-streaming: | ano |
| Počet streamů: | 3 |
| Max. počet klientů: | až 10 |
Audio
| Komprese: | G.726, G.711 |
Rozhraní
| BNC kompozitní video vstup: | 1x |
| Síťové rozhraní: | 1x RJ-45 10Base-T/100 BaseTX Ethernet |
| Protokoly: | IPv4, IPv6, TCP/IP, HTTP, HTTPS, UPnP, RTSP/RTP/RTCP, IGMP, SMTP, FTP, DHCP, NTP, DNS, DDNS, PPPoE, CoS, QoS, SNMP, 802.1X |
| Audio vstup: | ano |
| RS-485: | ano |
Mechanické provedení
| Provedení: | vnitřní |
| Šířka: | 34 mm |
| Výška: | 25 mm |
| Hloubka: | 65 mm |
| Hmotnost: | 64 g |
| Min. provozní teplota: | 0°C |
| Max. provozní teplota: | 50°C |
| Schválení a normy: | CE C-Tick FCC ( Class A ) LVD VCCI |
Napájení zařízení
| Napájení: | 12V DC |
| Spotřeba: | 5 W |


