- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > IP kamery > Otočné > VIVOTEK SD9161-H
VIVOTEK SD9161-H
| Vaše VOC: | Pro nákup v našem obchodě se prosím přihlašte nebo zaregistrujte. |
|---|---|
| Doporučená MOC: | 37 485 Kč bez DPH 45 357 Kč vč. DPH |
| Záruka | 36 měsíců |
| Kód | SD9161-H |
| Značka | VIVOTEK |
| Dostupnost: | obvykle do 7 dnů |
Klíčové vlastnosti
- 30 fps @ 1920 x 1080 bodů
- 1080P Full HD Senzor
- H.265 komprese
- 10x Optical Zoom
- Smart Stream II pro optimalizaci šířky datového pásma
- WDR Pro pro bezkonkurenční viditelnost v extrémně jasných a tmavých prostředích
- Odklopitelný IR filtr pro podporu funkcí den a noc
- Podpora PoE s 802,3af
Nadstandardní vlastnosti kamery
| Automatické ostření včetně zoomu: | ano |
| SNV - zvýšená citlivost v noci: | ano |
| Smart Stream II: | ano |
| 3D redukce šumu: | ano |
| Obrazové profily: | ano |
| Přístup pomocí mobilního telefonu: | ano |
| Podpora standardu ONVIF: | ano |
Čip a optické vlastnosti
| Snímací čip: | 1/3" Progressive CMOS |
| Vlastnosti snímacího čipu: | uzávěrka 1/8 s. až 1/30.000 s., AGC, AWB, BLC |
| Citlivost (barevně): | 0,2 lx |
| Citlivost (ČB): | 0,01 lx |
| Den/Noc: | ano |
| Podpora WDR: | ano - WDR Pro (100dB) |
| Podpora automaticky řízené clony: | ano |
| Mechanicky odklopitelný IR filtr: | ano |
| Objektiv: | ano - integrovaný |
Vlastnosti objektivu
| Min. ohnisková vzdálenost: | f 5,1 mm |
| Max. ohnisková vzdálenost: | f 51 mm |
| Optický zoom: | 10x |
| Minimální úhel (horizontální): | 4,9° |
| Maximální úhel (horizontální): | 54° |
| Clonové číslo: | F 1,6 |
| Průměr (velikost snímače): | 1/3" |
| Podpora IR (den/noc): | ano |
| Regulace clony: | automatická (DC-drive) |
| Max. doporučené rozlišení kamery: | 2 Mpix |
Video
| Komprese: | H.265, H.264, MJPEG |
| Maximální rozlišení: | 1920 x 1080 px |
| Počet snímků při max. rozlišení: | 30 s. |
| Max. počet snímků: | 30 s. |
| Multi-streaming: | ano |
| Počet streamů: | 4 |
| Max. počet klientů: | až 10 |
Audio
| Komprese: | AAC, G.711, G.726 |
| Obousměrné audio: | ano |
Rozhraní
| Síťové rozhraní: | 1x RJ-45 10Base-T/100 BaseTX Ethernet |
| Protokoly: | IPv4, IPv6, TCP/IP, HTTP, HTTPS, UPnP, RTSP/RTP/RTCP, IGMP, SMTP, FTP, DHCP, NTP, DNS, DDNS, PPPoE, CoS, QoS, SNMP, 802.1X |
| Digitální vstup: | 4x |
| Digitální výstup: | 2x |
| Slot paměťových karet: | 1x MicroSD/SDHC/SDXC |
| Audio vstup: | ano |
| Audio výstup: | ano |
| RS-485: | ano |
Mechanické provedení
| Provedení: | vnitřní |
| Typ kamery: | speeddome - otočná se zoomem a bez zarážky |
| Šířka: | 172 mm |
| Výška: | 172 mm |
| Hloubka: | 157 mm |
| Vlhkost: | 90% HR |
| Hmotnost: | 1 043 g |
| Min. provozní teplota: | -10°C |
| Max. provozní teplota: | 50°C |
| Otočení: | 360° nekonečné |
| Naklopení: | 180° |
| Schválení a normy: | CE, FCC Class B, VCCI, C-tick, UL |
Napájení zařízení
| Podpora HiPoE dle normy IEEE 802.3at: | ano |
| Napájení: | 24V AC |
| Spotřeba při napájení HiPoE 802.3at: | 15 W |
| Spotřeba: | 15 W |

