- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > Porovnání
Porovnání produktů
- Produkt „VIVOTEK CU9171-H“ byl úspěšně přidán do porovnání.
|
|
|---|---|
VIVOTEK CU9171-Hkamerová jednotka pro řídící jednotku, 4MPx rozlišení 2688 x 1520 bodů, 30FPS, WDR Pro, úhel záběru 93°, mini kamera
|
|
| odebrat z porovnání | |
| Cena bez DPH: | 5 419 Kč bez DPH |
| Kategorie: | Speciální a skryté |
| Značka: | VIVOTEK |
| Nadstandardní vlastnosti kamery | |
| SNV - zvýšená citlivost v noci: | ano |
| Smart Stream III: | ano |
| 3D redukce šumu: | ano |
| Obrazové profily: | ano |
| Otoční obrazu po 90° pro hlídání koridoru: | ano |
| Otočení obrazu po 90° pro hlídání koridoru: | ano |
| Přístup pomocí mobilního telefonu: | ano |
| Podpora standardu ONVIF: | ano |
| Čip a optické vlastnosti | |
| Snímací čip: | 0 |
| Vlastnosti snímacího čipu: | 0 |
| Citlivost (barevně): | 0,045 lx |
| Den/Noc: | ne |
| Podpora WDR: | ano - WDR Enhanced (69,4dB - digitální) |
| Vlastnosti objektivu | |
| Ohnisková vzdálenost: | f 3,7 mm |
| Úhel záběru (horizontální): | 93° |
| Clonové číslo: | F 2,5 |
| Max. doporučené rozlišení kamery: | 4 Mpix |
| Video | |
| Komprese: | H.265, H.264, MJPEG |
| Maximální rozlišení: | 0 px |
| Počet snímků při max. rozlišení: | 30 s. |
| Max. počet snímků: | 30 s. |
| Multi-streaming: | ano |
| Počet streamů: | 3 |
| Audio | |
| Komprese: | 0 |
| Obousměrné audio: | ano |
| Mechanické provedení | |
| Typ kamery: | minidome - půlkoule |
| Krytí: | IP68 a IK10 |
| Šířka: | 24 mm |
| Výška: | 24 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
| Vlhkost: | 90% HR |
| Hmotnost: | 19 g |
| Min. provozní teplota: | 0°C |
| Max. provozní teplota: | 50°C |
