- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > Porovnání
Porovnání produktů
- Produkt „VIVOTEK AP-GXC-0200“ byl úspěšně přidán do porovnání.
|
|
|---|---|
VIVOTEK AP-GXC-0200vnitřní PoE extender pro 2 zařízení – prodloužení datového kabelu o 100m
|
|
| odebrat z porovnání | |
| Cena bez DPH: | 3 659 Kč bez DPH |
| Kategorie: | Enkodéry VIVOTEK |
| Značka: | VIVOTEK |
| Mechanické provedení | |
| Provedení: | rackové (2U) |
| Šířka: | 89 mm |
| Výška: | 28 mm |
| Hloubka: | 86 mm |
| Vlhkost: | 90% HR |
| Hmotnost: | 210 g |
| Min. provozní teplota: | -40°C |
| Max. provozní teplota: | 65°C |
| Schválení a normy: | 0 |
| Napájení zařízení | |
| Podpora PoE dle normy IEEE 802.3af: | ano |
| Podpora HiPoE dle normy IEEE 802.3at: | ano |
