- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > Porovnání
Porovnání produktů
|
|
|---|---|
VIVOTEK FE9192-Hvnitřní IP kamera, rozlišení 2944 x 2944 bodů, WDR Pro, H.265, úhel záběru 360° - rybí oko, 3D redukce šumu, PoE
|
|
| odebrat z porovnání | |
| Cena bez DPH: | 21 524 Kč bez DPH |
| Kategorie: | 360° rybí oka |
| Značka: | VIVOTEK |
| Nadstandardní vlastnosti kamery | |
| Přístup pomocí mobilního telefonu: | ano |
| Podpora standardu ONVIF: | ano |
| Čip a optické vlastnosti | |
| Snímací čip: | 0 |
| Vlastnosti snímacího čipu: | 0 |
| Citlivost (barevně): | 0,1 lx |
| Citlivost (ČB): | 0,005 lx |
| Den/Noc: | ano |
| Podpora WDR: | ano - WDR Enhanced (69,4dB - digitální) |
| Mechanicky odklopitelný IR filtr: | ano |
| Objektiv: | ne |
| Vlastnosti objektivu | |
| Ohnisková vzdálenost: | f 1,22 mm |
| Úhel záběru (horizontální): | 360° |
| Clonové číslo: | F 2 |
| Video | |
| Komprese: | H.265, H.264, MJPEG |
| Maximální rozlišení: | 0 px |
| Počet snímků při max. rozlišení: | 20 s. |
| Max. počet snímků: | 30 s. |
| Multi-streaming: | ano |
| Počet streamů: | 4 |
| Max. počet klientů: | až 10 |
| Audio | |
| Komprese: | 0 |
| Obousměrné audio: | ano |
| Integrovaný mikrofón: | ano |
| Rozhraní | |
| Síťové rozhraní: | 0 |
| Protokoly: | 0 |
| Digitální vstup: | 1x |
| Digitální výstup: | 1x |
| Slot paměťových karet: | 0 |
| Audio vstup: | ano |
| Audio výstup: | ano |
| Mechanické provedení | |
| Provedení: | rackové (2U) |
| Typ kamery: | minidome - půlkoule |
| Šířka: | 82 mm |
| Výška: | 82 mm |
| Hloubka: | 122 mm |
| Vlhkost: | 90% HR |
| Hmotnost: | 353 g |
| Min. provozní teplota: | -10°C |
| Max. provozní teplota: | 50°C |
| Napájení zařízení | |
| Podpora PoE dle normy IEEE 802.3af: | ano |
| Spotřeba při napájení PoE 802.3af: | 0 W |
| Spotřeba při napájení HiPoE 802.3at: | 0 W |
