- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > IP kamery > Mobilní > VIVOTEK MD9582-HF2
VIVOTEK MD9582-HF2
| Vaše VOC: | Pro nákup v našem obchodě se prosím přihlašte nebo zaregistrujte. |
|---|---|
| Doporučená MOC: | 31 110 Kč bez DPH 37 643 Kč vč. DPH |
| Záruka | 36 měsíců |
| Kód | MD9582-HF2 |
| Značka | VIVOTEK |
| Dostupnost: | Poslat dotaz » |
VIVOTEK MD9582-HF2 je venkovní IP kamera s Full HD rozlišením vyrobena speciálně pro použití na dopravních prostředcích jako jsou autobusy, tramvaje, vlaky, kamiony nebo i výtahy a přepravní plošiny.
Klíčové parametry IP kamery VIVOTEK MD9582-HF2
- Venkovní provedení ve vodě a prachu odolném krytu IP67 a antivandal provedení IK10
- Vysoké 5MPx rozlišení 2560 x 1920 bodů při 30 snímcích za sekundu
- Vysoké Full HD rozlišení 1920 x 1080 bodů při 60 snímcích za sekundu
- Automatické přepínání mezi denním a nočním režimem včetně IR filtru
- Dosvit IR přísvitu až 20 metrů pro noční vidění v totální tmě
- IR přísvit pomocí technologie Smart IR se přizpůsobuje osvětlené scéně pro nejvyšší kvalitu obrazu
- Záznam na paměťovou kartu MicroSD/SDHC/SDXC (video záznam, ukládání snímků atd.)
- Nastavitelná detekce pohybu až z 5 detekčních zón pro přesné hlídání sledovaného místa
- Otočení obrazu o 90°, 180°, 270° pro hlídání koridoru, okolí budov, dlouhých chodem atd.
- Tři kodeky H.265, H.264 a MJPEG pro snadné připojení do různých systémů a snížení datových toků
- Připojení pomocí jediného kabelu s M12 konektorem pro přenos dat a napájení PoE, snížení nákladů na instalaci
- Zdarma profesionální software VIVOTEK VAST 2 pro záznam až ze 32 kamer kompletně v českém jazyce
- Zdarma mobilní aplikace VIVOTEK iViewer pro přístup z mobilu či tabletu Android a iOS
Nadstandardní vlastnosti IP kamery VIVOTEK MD9582-HF2
- WDR Pro (120db) - Wide Dynamic Range vidí neviditelné
- Smart Stream III – inteligentní nastavení datového toku IP kamery
- Trend Micro IoT Security – antivir kamery VIVOTEK
Více o zmíněných funkcích se dočtete v záložce "Test IP kamery"
Doporučené využití IP kamery VIVOTEK MD9582-HF2
IP kameru VIVOTEK MD9582-HF2 doporučujeme pro zabezpečení přepravních prostředků jako jsou autobusy, vlaky, tramvaje, ale i výtahy či přepravní plošiny. Dále lze kamery doporučujeme pro zabezpečení na obytných, nákladních a popelářských vozech.
Poznámka: kamera neobsahuje napájecí adaptér, v záložce “Příslušenství” najdete vše vhodné pro vybranou IP kameru
Nadstandardní vlastnosti kamery
| Obrazové profily: | ano |
| Otoční obrazu po 90° pro hlídání koridoru: | ano |
| Integrovaný přísvit: | ano |
| Smart IR: | ano |
| Přístup pomocí mobilního telefonu: | ano |
| Podpora standardu ONVIF: | ano |
| Smart Stream III: | ano |
Čip a optické vlastnosti
| Snímací čip: | 0 |
| Vlastnosti snímacího čipu: | 0 |
| Citlivost (barevně): | 0,85 lx |
| Citlivost (ČB): | 0,01 lx |
| Den/Noc: | ano |
| Podpora WDR: | ano - WDR Enhanced (69,4dB - digitální) |
| Objektiv: | ne |
| Integrovaný IR přísvit: | ano |
| Max. dosvit IR přísvitu: | 20m |
Vlastnosti objektivu
| Ohnisková vzdálenost: | f 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální): | 102° |
| Clonové číslo: | F 1,8 |
| Max. doporučené rozlišení kamery: | 5 Mpix |
Video
| Komprese: | H.265, H.264, MJPEG |
| Maximální rozlišení: | 0 px |
| Počet snímků při max. rozlišení: | 30 s. |
| Max. počet snímků: | 60 s. |
| Multi-streaming: | ano |
| Počet streamů: | 3 |
| Max. počet klientů: | až 8 |
Audio
| Komprese: | 0 |
| Integrovaný mikrofón: | ano |
Rozhraní
| Síťové rozhraní: | 0 |
| Protokoly: | 0 |
| Digitální vstup: | 1x |
| Digitální výstup: | 1x |
| Slot paměťových karet: | 0 |
| Audio vstup: | ano |
Mechanické provedení
| Provedení: | rackové (2U) |
| Typ kamery: | minidome - půlkoule |
| Krytí: | IP68 a IK10 |
| Šířka: | 98 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Hloubka: | 54 mm |
| Vlhkost: | 98% HR |
| Hmotnost: | 400 g |
| Min. provozní teplota: | -40°C |
| Max. provozní teplota: | 70°C |
| Schválení a normy: | 0 |
Napájení zařízení
| Podpora PoE dle normy IEEE 802.3af: | ano |
| Spotřeba: | 0 W |
Obsah balení
- IP kamera
- instalační sada šroubků
- samolepící šablona pro snadnou montáž
- stručná instalační příručka
- licenční ujednání
Ke stažení na www.vivotek.com
- rychlý instalační manuál
- kompletní manuál
- vyhledávací software VIVOTEK Shepherd
- monitorovací a záznamový software VIVOTEK VAST 2 pro 32 IP kamer zdarma v českém jazyce
Ke stažení na AppStore nebo Google Play (Obchod Play)
- mobilní aplikace VIVOTEK iViewer pro iOS a Android

