- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > IP kamery > 360° rybí oka > VIVOTEK FE9192-H
VIVOTEK FE9192-H
| Vaše VOC: | Pro nákup v našem obchodě se prosím přihlašte nebo zaregistrujte. |
|---|---|
| Doporučená MOC: | 25 322 Kč bez DPH 30 640 Kč vč. DPH |
| Záruka | 36 měsíců |
| Kód | FE9192-H |
| Značka | VIVOTEK |
| Dostupnost: | Poslat dotaz » |
VIVOTEK FE9192-H je vnitřní zápustná IP kamera s vysokým rozlišením, pokročilými funkcemi pro zvýšení kvality obrazu a integrovanou funkcí Smart Motion Detection, která umí rozpoznat pohyb lidí díky umělé inteligenci v IP kameře.
Klíčové funkce IP kamery VIVOTEK FE9192-H
- Vysoké 5MPx rozlišení 2944 x 2944 bodů při 20 snímcích za sekundu
- Vysoké 5MPx rozlišení 2944 x 2944 bodů při 30 snímcích za sekundu s vypnutým WDR
- Objektiv rybí oko s úhlem záběru 360°
- Záznam na paměťovou kartu MicroSD/SDHC/SDXC (video záznam, ukládání snímků atd.)
- Nastavitelná detekce pohybu až z 5 detekčních zón pro přesné hlídání sledovaného místa
- Otočení obrazu o 90°, 180°, 270° pro hlídání koridoru, okolí budov, dlouhých chodem atd.
- Připojení pomocí jediného kabelu s RJ-45 pro přenos dat a napájení PoE, snížení nákladů na instalaci
- Tři kodeky H.265, H.264 a MJPEG pro snadné připojení do různých systémů a snížení datových toků
- Zdarma profesionální software VIVOTEK VAST 2 pro záznam až ze 32 kamer kompletně v českém jazyce
- Zdarma mobilní aplikace VIVOTEK iViewer pro přístup z mobilu či tabletu Android a iOS
- IP kamera neobsahuje žádné čínské čipy (non-CHINA product)
Nadstandardní vlastnosti IP kamery VIVOTEK FE9192-H
- WDR Pro (120db) - Wide Dynamic Range vidí neviditelné
- Smart Motion Detection - inteligentní detekce pohybu a Smart VCA
- SNV: Technologie, která zaznamenává barvy i v noci
- 3D redukce šumu pro zvýšení kvality obrazu v noci
- Smart Stream III – inteligentní nastavení datového toku IP kamery
- Trend Micro IoT Security – antivir kamery VIVOTEK
Více o zmíněných funkcích se dočtete v záložce "Test IP kamery".
Doporučené využití IP kamery VIVOTEK FE9192-H
IP kameru VIVOTEK FE9192-H doporučujeme pro zabezpečení vnitřních prostor ze středu místnosti, haly apod. IP kamera díky 360° objektivu vidí ze středu úplně vše. Vhodná instalace je na strop. Připojení do datové sítě pomocí jediného kabelu pro přenos dat i napájení za účelem snížení nákladů na instalaci.
Poznámka: kamera neobsahuje napájecí adaptér, v záložce “Příslušenství” najdete vše vhodné pro vybranou IP kameru
Nadstandardní vlastnosti kamery
| Přístup pomocí mobilního telefonu: | ano |
| Podpora standardu ONVIF: | ano |
Čip a optické vlastnosti
| Snímací čip: | 0 |
| Vlastnosti snímacího čipu: | 0 |
| Citlivost (barevně): | 0,1 lx |
| Citlivost (ČB): | 0,005 lx |
| Den/Noc: | ano |
| Podpora WDR: | ano - WDR Enhanced (69,4dB - digitální) |
| Mechanicky odklopitelný IR filtr: | ano |
| Objektiv: | ne |
Vlastnosti objektivu
| Ohnisková vzdálenost: | f 1,22 mm |
| Úhel záběru (horizontální): | 360° |
| Clonové číslo: | F 2 |
Video
| Komprese: | H.265, H.264, MJPEG |
| Maximální rozlišení: | 0 px |
| Počet snímků při max. rozlišení: | 20 s. |
| Max. počet snímků: | 30 s. |
| Multi-streaming: | ano |
| Počet streamů: | 4 |
| Max. počet klientů: | až 10 |
Audio
| Komprese: | 0 |
| Obousměrné audio: | ano |
| Integrovaný mikrofón: | ano |
Rozhraní
| Síťové rozhraní: | 0 |
| Protokoly: | 0 |
| Digitální vstup: | 1x |
| Digitální výstup: | 1x |
| Slot paměťových karet: | 0 |
| Audio vstup: | ano |
| Audio výstup: | ano |
Mechanické provedení
| Provedení: | rackové (2U) |
| Typ kamery: | minidome - půlkoule |
| Šířka: | 82 mm |
| Výška: | 82 mm |
| Hloubka: | 122 mm |
| Vlhkost: | 90% HR |
| Hmotnost: | 353 g |
| Min. provozní teplota: | -10°C |
| Max. provozní teplota: | 50°C |
Napájení zařízení
| Podpora PoE dle normy IEEE 802.3af: | ano |
| Spotřeba při napájení PoE 802.3af: | 0 W |
| Spotřeba při napájení HiPoE 802.3at: | 0 W |
Obsah balení
- IP kamera
- instalační sada šroubků
- samolepící šablona pro snadnou montáž
- stručná instalační příručka
- licenční ujednání
Ke stažení na www.vivotek.com
- rychlý instalační manuál
- kompletní manuál
- vyhledávací software VIVOTEK Shepherd
- monitorovací a záznamový software VIVOTEK VAST / VAST 2 pro 32 IP kamer zdarma v českém jazyce
Ke stažení na AppStore nebo Google Play (Obchod Play)
- mobilní aplikace VIVOTEK iViewer pro iOS a Android

