- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > Záznamové zařízení > Do 8 kamer > VIVOTEK ND9326P
VIVOTEK ND9326P
| Vaše VOC: | Pro nákup v našem obchodě se prosím přihlašte nebo zaregistrujte. |
|---|---|
| Doporučená MOC: | 15 521 Kč bez DPH 18 780 Kč vč. DPH |
| Záruka | 36 měsíců |
| Kód | ND9326P |
| Značka | VIVOTEK |
| Dostupnost: | Skladem 5 ks Ihned k odeslání |
VIVOTEK ND9326P je záznamové zařízení pro 8 IP kamer VIVOTEK s podporou umělé inteligence (AI) a až dva pevné disky s celkovou kapacitou 32 TB. Integrovaný PoE switch pro 8 IP kamer s celkovým výkonem 120W.
Klíčové parametry záznamového zařízení VIVOTEK ND9326P
- Připojení až 8 IP kamer VIVOTEK nebo jiných výrobců přes ONVIF
- Integrovaný 8-portový PoE switch pro přímé připojení a napájení IP kamer dle normy 802.3af/at s výkonem 120W
- Synchronní přehrávání až ze 4 IP kamer
- 4K rozlišení HDMI výstupu pro perfektně ostrý obraz
- USB na přední a zadní straně pro připojení klávesnice, myši, záložního zdroje či externího HDD pro export záznaům
- Operační systém Linux
- Možnost zapojení až 2x HDD o kapacitě 2x 16 TB (pevné disky nejsou součástí balení)
- Podpora RAID 0 a 1
- Možnost plánované zálohy na FTP
- Lokální i vzdálený přístup z počítače, tabletu či mobilního telefonu
- Spuštění zařízení po obnovení napájení (při výpadku elektrického proudu)
- Podpora UPS zařízení světového výrobce APC
- Podpora standardu ONVIF pro připojení IP kamer jiných výrobců
- Podpora funkce VIVOTEK VIVOCLOUD pro snadné připojení z internetu
- Připojení operačních systémů MS Windows i Apple MacOS díky Firefox či Chrome
- Mobilní připojení z Android a iOS pomocí aplikace iViewer
- zařízení neobsahuje žádné čínské čipy (non-CHINA product)
Nadstandardní vlastnosti záznamového zařízení VIVOTEK ND9326P
- podpora umělé inteligence (AI) pro rychlé a přesné vyhledávání v záznamech
- Dewarp funkce živě i ze záznamu z 360° IP kamer
- Smart Search II - pokročilé vyhledávání v záznamech
- Smart VCA Event Search - inteligentní vyhledávní VCA událostí
- Cybersecurity rozhraní pro snadnou analýzu útoků na zařízení v systému
- Trend Micro IoT Security - antivirus kamerového systému
- VIVOTEK Smart Stream III pro optimalizaci datových toků
- Podpora prohlížečů MS EDGE, Google Chrome, Mozilla Firefox
- Podpora IP kamer VIVOTEK se Smart VCA
- Propojení s pokladním systémem (POS)
Více o zmíněných vlastnostech se dočtete v záložce "Test IP kamery".
Doporučené použití záznamového zařízení VIVOTEK ND9326P
Záznamové zařízení VIVOTEK ND9326P doporučujeme pro nejnáročnější uživatele, kteří se chtějí vyhnout serverovým aplikacím. I když je ND9326P určené pro malé kamerové systémy do 8 IP kamer, nabízím Vám stejné funkce jako serverové řešení pro velké. Díky integrované umělé inteligenci vyhledáte v záznamech velice rychle a přesně události, které potřebujete s možností filtrování aut, lidí a to i dle barvy, typu apod.
Nově i podpora prohlížečů Edge, Firefox a Chrome jak z MS Windows, tak i z Apple MacOS.
Poznámka: Záznamové zařízení neobsahuje pevný disk, v záložce “Příslušenství” najdete vše vhodné.
Počet a vlastnosti kanálů
| Počet kanálů: | 0 |
| Komprese: | H.265, H.264 |
| Max. podporované rozlišení: | bez omezení |
| Podporovaní výrobci: | 0 |
Možnosti záznamu
| Stálý záznam: | ano |
| Záznam při detekci pohybu: | ano |
| Záznam při změně na digitálním vstupu: | ano |
| Automatické přepisování: | ano (při zaplnění disků) |
| Spuštění záznamu pomocí tlačítka: | ano |
| Další možnosti záznamu: | 0 |
| Max. datový tok: | 192Mbps |
| Max. počet snímků: | 480 FPS |
| Záznam zvuku: | ano |
| Max. počet snímků při max. rozlišení: | 0 |
Úložný prostor
| Počet pevných disků: | 2 |
| Pevný disk součástí zařízení: | 0 |
| Max. kapacita pevného disku: | 16 TB |
| Max. celková kapacita: | 32 TB |
| Podpora RAID polí: | ano |
| Typy podporovaných RAID polí: | 0 |
| Možnost připojení externích disků: | 0 |
Přístup a monitoring
| Připojení monitoru: | ano |
| Připojení periférií: | 0 |
| Přístup z internetu: | ano |
| Přístup z mobilního telefonu: | ano |
| Přístup z tabletů: | ano |
Speciální vlastnosti
| Odesílání e-mailů: | ano |
| Export záznamů na USB: | ano |
| Přístup přes FTP: | ano |
| Možnost připojení více zařízení pod jednu správu: | ano |
Rozšíření a rozhraní
| Digitální vstup: | 4x |
| Digitální výstup: | 1x |
| Síťové rozhraní: | 0 |
| USB port: | 0 |
| Video výstup: | 0 |
| Audio výstup: | 0 |
| eSATA port: | 0 |
Mechanické provedení
| Provedení: | rackové (2U) |
| Šířka: | 365 mm |
| Výška: | 44 mm |
| Hloubka: | 315 mm |
| Vlhkost: | 95% HR |
| Hmotnost: | 2 650 g |
| Min. provozní teplota: | -10°C |
| Max. provozní teplota: | 55°C |
| Schválení a normy: | 0 |
Napájení zařízení
| Spotřeba: | 0 W |
Obsah balení
- Záznamové zařízení
- USB myš
- instalační sada šroubů
- držáky pevných disků
- kabely pro připojení pevných disků
- napájecí adaptér
- stručná instalační příručka
- licenční ujednání
- CD se softwarem
Ke stažení na www.vivotek.com
- rychlý instalační manuál
- kompletní manuál
- vyhledávací software VIVOTEK Shepherd
- monitorovací a záznamový software VIVOTEK VAST 2 pro 32 IP kamer zdarma v českém jazyce
Ke stažení na AppStore nebo Google Play (Obchod Play)
- mobilní aplikace VIVOTEK iViewer pro iOS a Android
- mobilní aplikace VIVOTEK VIVOCloud pro iOS a Android

