- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > IP kamery > 360° rybí oka > VIVOTEK FE9380-HV
VIVOTEK FE9380-HV
| Vaše VOC: | Pro nákup v našem obchodě se prosím přihlašte nebo zaregistrujte. |
|---|---|
| Doporučená MOC: | 14 484 Kč bez DPH 17 526 Kč vč. DPH |
| Záruka | 24 měsíců |
| Kód | FE9380-HV |
| Značka | VIVOTEK |
| Dostupnost: | Poslat dotaz » |
VIVOTEK FE9380-H je venkovní IP kamera s 5MPx rozlišením, pokročilými funkcemi pro zvýšení kvality obrazu a inteligentním nočním viděním. Díky 360° pohledu získáte 100% přehled nad sledovaným místem.
Klíčové parametry IP kamery VIVOTEK FD9380-H
- Venkovní provedení ve vodě a prachu odolném krytu IP66 a antivandal provedení IK10
- Vysoké 5MPx rozlišení 1920 x 1920 bodů při 30 snímcích za sekundu
- Automatické přepínání mezi denním a nočním režimem včetně IR filtru
- Fisheye neboli rybí oko s pohledem 360°, doporučená montáž na strop
- Podpora funkce Dewarping pro inteligentní pracování s živým obrazem
- Dosvit 360° IR přísvitu až 10 metrů pro noční vidění v úplné tmě
- IR přísvit pomocí technologie Smart IR se přizpůsobuje osvětlené scéně pro nejvyšší kvalitu obrazu
- Záznam na paměťovou kartu MicroSD/SDHC/SDXC (video záznam, ukládání snímků atd.)
- Nastavitelná detekce pohybu až z 5 detekčních zón pro přesné hlídání sledovaného místa
- Připojení pomocí jediného kabelu s RJ-45 pro přenos dat a napájení PoE, snížení nákladů na instalaci
- Tři kodeky H.265, H.264 a MJPEG pro snadné připojení do různých systémů a snížení datových toků
- Zdarma profesionální software VIVOTEK VAST 2 pro záznam až ze 32 kamer kompletně v českém jazyce
- Zdarma mobilní aplikace VIVOTEK iViewer pro přístup z mobilu či tabletu Android a iOS
Nadstandardní vlastnosti IP kamery VIVOTEK FE9380-HV
- WDR Pro (120db) - Wide Dynamic Range vidí neviditelné
- 3D redukce šumu pro zvýšení kvality obrazu v noci
- Smart Stream III – inteligentní nastavení datového toku IP kamery
- Trend Micro IoT Security – antivir kamery VIVOTEK
Více o zmíněných funkcích se dočtete v záložce "Test IP kamery"
Doporučené využití IP kamery VIVOTEK FE9380-HV
IP kameru VIVOTEK FE9380-HV doporučujeme pro zabezpečení prodejen, skladů a podobných objektů s důrazem na kompletní přehled. Ideální instalaci doporučujeme provést pod strop na střed místnosti. Kamera nabízí kvalitní obraz přes den a v noci s možností nastavení obrazových profilů. Připojení do datové sítě pomocí jediného kabelu pro přenos dat i napájení za účelem snížení nákladů na instalaci.
Poznámka: kamera neobsahuje napájecí adaptér, v záložce “Příslušenství” najdete vše vhodné pro vybranou IP kameru
Nadstandardní vlastnosti kamery
| 3D redukce šumu: | ano |
| Obrazové profily: | ano |
| Smart IR: | ano |
| Přístup pomocí mobilního telefonu: | ano |
| Podpora standardu ONVIF: | ano |
| Smart Stream III: | ano |
Čip a optické vlastnosti
| Snímací čip: | 0 |
| Vlastnosti snímacího čipu: | 0 |
| Citlivost (barevně): | 0,05 lx |
| Citlivost (ČB): | 0 lx |
| Den/Noc: | ne |
| Podpora WDR: | ano - WDR Enhanced (69,4dB - digitální) |
| Integrovaný IR přísvit: | ano |
| Max. dosvit IR přísvitu: | 10m |
| Parametry IR přísvitu: | 0 |
Vlastnosti objektivu
| Ohnisková vzdálenost: | f 1,16 mm |
| Úhel záběru (horizontální): | 180° |
Video
| Komprese: | H.265, H.264, MJPEG |
| Maximální rozlišení: | 0 px |
| Počet snímků při max. rozlišení: | 30 s. |
| Max. počet snímků: | 30 s. |
| Multi-streaming: | ano |
| Počet streamů: | 4 |
| Max. počet klientů: | až 10 |
Audio
| Komprese: | 0 |
| Integrovaný mikrofón: | ano |
Rozhraní
| Síťové rozhraní: | 0 |
| Protokoly: | 0 |
| Slot paměťových karet: | 0 |
Mechanické provedení
| Provedení: | rackové (2U) |
| Typ kamery: | minidome - půlkoule |
| Šířka: | 150 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Hloubka: | 68 mm |
| Vlhkost: | 90% HR |
| Hmotnost: | 695 g |
| Min. provozní teplota: | -30°C |
| Max. provozní teplota: | 60°C |
| Schválení a normy: | 0 |
Napájení zařízení
| Podpora PoE dle normy IEEE 802.3af: | ano |
| Spotřeba při napájení PoE 802.3af: | 0 W |
Obsah balení
- IP kamera
- instalační sada šroubků
- samolepící šablona pro snadnou montáž
- stručná instalační příručka
- licenční ujednání
Ke stažení na www.vivotek.com
- rychlý instalační manuál
- kompletní manuál
- vyhledávací software VIVOTEK Shepherd
- monitorovací a záznamový software VIVOTEK VAST / VAST 2 pro 32 IP kamer zdarma v českém jazyce
Ke stažení na AppStore nebo Google Play (Obchod Play)
- mobilní aplikace VIVOTEK iViewer pro iOS a Android

