- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > IP kamery > Turret - věžičky > VIVOTEK IT9399-HTVW
VIVOTEK IT9399-HTVW
| Vaše VOC: | Pro nákup v našem obchodě se prosím přihlašte nebo zaregistrujte. |
|---|---|
| Doporučená MOC: | 21 803 Kč bez DPH 26 382 Kč vč. DPH |
| Záruka | 60 měsíců |
| Kód | IT9399-HTVW |
| Značka | VIVOTEK |
| Dostupnost: | Skladem 1 ks Ihned k odeslání |
VIVOTEK IT9399-HTVW představuje prvního zástupce z ekonomický IP kamer VIVOTEK se 4K rozlišením a hybridním přísvitem, IR přísvit s dosvitem na 40m a bílý přísvit (teplá bílá) s dosvitem 30m. Díky Smart VCA a analýze objektů je IP kamera VIVOTEK IT9399-HTVW ideální výkonná jednotka s podporou umělé inteligence pro vytvoření jednoduchého, chytrého a bezpečného IP kamerového systému.
Klíčové funkce IP kamery VIVOTEK IT9399-HTVW
- Venkovní antivandal provedeníve vodě a prachu odolném krytu IP66 a IK10
- Vysoké 4K 8MPx rozlišení 3840 x 2160 bodů při 30 snímcích za sekundu
- Motorzoom objektiv s úhlem záběru 45° až 110°
- Automatické přepínání mezi denním a nočním režimem včetně IR filtru
- Dosvit IR přísvitu až 40 metrůpro noční vidění v totální tmě
- Dosvit bílého přísvitu (teplá bílá) na 30m pro podporu IR přísvitu
- IR přísvit pomocí technologie Smart IRse přizpůsobuje osvětlené scéně pro nejvyšší kvalitu obrazu
- Záznam na paměťovou kartu MicroSD/SDHC/SDXC (video záznam, ukládání snímků atd.)
- Nastavitelná detekce pohybuaž z 5 detekčních zón pro přesné hlídání sledovaného místa
- Otočení obrazu o 90°, 180°, 270° pro hlídání koridoru, okolí budov, dlouhých chodem atd.
- Připojení pomocí jediného kabelu s RJ-45 pro přenos dat a napájení PoE, snížení nákladů na instalaci
- Tři kodeky H.265, H.264 a MJPEGpro snadné připojení do různých systémů a snížení datových toků
- Zdarma profesionální software VIVOTEK VSS litepro záznam až ze 32 kamer kompletně v českém jazyce
- Zdarma mobilní aplikace VIVOTEK iViewerpro přístup z mobilu či tabletu Android a iOS
- IP kamera neobsahuje žádné čínské čipy (nonCHINA product)
Nadstandardní vlastnosti IP kamery VIVOTEK IT9399-HTVW
- Smart Motion Detection - inteligentní detekce pohybu a Smart VCA
- Podpora AI na hardwarové úrovni
- Vision object Analytics
- WDR Pro (120db) - Wide Dynamic Range vidí neviditelné
- SNV: Technologie, která zaznamenává barvy i v noci
- 3D redukce šumu pro zvýšení kvality obrazu v noci
- Smart Stream III – inteligentní nastavení datového toku IP kamery
- Trend Micro IoT Security – antivir kamery VIVOTEK
Nadstandardní vlastnosti kamery
| Integrovaný přísvit: | ano |
| Přístup pomocí mobilního telefonu: | ano |
| Podpora standardu ONVIF: | ano |
| SNV - zvýšená citlivost v noci: | ano |
| Smart Stream III: | ano |
| 3D redukce šumu: | ano |
| Obrazové profily: | ano |
| Otoční obrazu po 90° pro hlídání koridoru: | ano |
| Otočení obrazu po 90° pro hlídání koridoru: | ano |
| Smart IR II: | ano |
| VCA - videoanalýza obrazu: | ano |
Čip a optické vlastnosti
| Snímací čip: | 1/1,8" Progressive CMOS |
| Vlastnosti snímacího čipu: | 1/5 sec. to 1/32,000 sec.. WDR Pro II |
| Citlivost (barevně): | 0,015 lx |
| Citlivost (ČB): | 0,005 lx |
| Den/Noc: | ano |
| Podpora WDR: | ano - WDR Pro (120dB) |
| Mechanicky odklopitelný IR filtr: | ano |
| Objektiv: | ne |
| Integrovaný IR přísvit: | ano |
| Max. dosvit IR přísvitu: | 40m |
Vlastnosti objektivu
| Min. ohnisková vzdálenost: | f 4,3 mm |
| Max. ohnisková vzdálenost: | f 9,8 mm |
| Minimální úhel (horizontální): | 45,1° |
| Maximální úhel (horizontální): | 110,4° |
| Clonové číslo: | F 1,6 |
| Podpora IR (den/noc): | ano |
| Max. doporučené rozlišení kamery: | 8 Mpix |
| Asférický objektiv: | ano |
Video
| Komprese: | H.265, H.264, MJPEG |
| Maximální rozlišení: | 3840 x 2160 px |
| Počet snímků při max. rozlišení: | 30 s. |
| Max. počet snímků: | 30 s. |
| Multi-streaming: | ano |
| Počet streamů: | 3 |
| Max. počet klientů: | až 10 |
Audio
| Komprese: | G.711, G.726 |
| Obousměrné audio: | ano |
| Integrovaný mikrofón: | ano |
Rozhraní
| Síťové rozhraní: | 1x RJ-45 10 Base-T/100 Base-TX Ethernet |
| Protokoly: | 802.1X, ARP, Bonjour, CIFS/ SMB, DDNS, DHCP, DNS, FTP, HTTP, HTTPS, ICMP, IGMPv3, IPv4, IPv6, NTP, PPPoE, QoS (CoS/ DSCP), RTSP/ RTP/ RTCP, SMTP, SNMP, SSL, TCP/ IP, TLS 1.2, UDP, UPnP |
| Digitální vstup: | 1x |
| Digitální výstup: | 1x |
| Slot paměťových karet: | 1x microSD/SDHC/SDXC (max 1TB) |
| Audio vstup: | ano |
| Audio výstup: | ano |
Mechanické provedení
| Provedení: | venkovní |
| Typ kamery: | turret - věžička |
| Krytí: | IP66 a IK10 |
| Šířka: | 138 mm |
| Výška: | 138 mm |
| Hloubka: | 117 mm |
| Vlhkost: | 98% HR |
| Hmotnost: | 780 g |
| Min. provozní teplota: | -30°C |
| Max. provozní teplota: | 50°C |
| Schválení a normy: | EMC CE (EN55032, EN55035 Class A), UKCA (BS EN 55032/BS EN 55035 Class A), FCC (FCC Part 15 Subpart B Class A), RCM (AS/NZS CISPR32 Class A), VCCI (VCCI-CISPR 32 Class A) IC (ICES-003 Issue 7, Class A) Safety UL (UL62368-1), CB (IEC/EN 62368-1, IEC/EN 62368-1, IEC/EN 62471) UKCA (BS EN IEC 62368-1) Environment IK10 (IEC 62262), IP66 (IEC 60529) IA BIS (IS 13252), BSMI (EMC: CNS 13438, Safety: CNS 14336-1) |
Napájení zařízení
| Podpora PoE dle normy IEEE 802.3af: | ano |
| Spotřeba při napájení PoE 802.3af: | 12,4 W |
Obsah balení
- IP kamera
- instalační sada šroubků
- samolepící šablona pro snadnou montáž
- stručná instalační příručka
- licenční ujednání
Ke stažení na www.vivotek.com
- rychlý instalační manuál
- kompletní manuál
- vyhledávací software VIVOTEK Shepherd
- monitorovací a záznamový software VIVOTEK VSS pro 32 IP kamer zdarma v českém jazyce
Ke stažení na AppStore nebo Google Play (Obchod Play)
- mobilní aplikace VIVOTEK iViewer pro iOS a Android
- mobilní aplikace VIVOTEK Vortex cloudová aplikace s podporou AI
Smart VCA
Vision Object Analytics
- Detekce objektů
- Lidé, vozidla a motorky (4-kolá, 2-kolá)
- Atributy (barva oblečení, pohlaví, věk, pokrývka hlavy, batoh)
- Lidé (pohlaví, barva oblečení, čepice, batoh), vozidla (kola, motorky, autobusy, vozidla, nákladní vozy, barvy)
- Re-Search Extraction - zpětné vyhledávání objektu na všech kamerách v systému
- Path Extraction – vyznačení pohybu osoby či vozidla na kameře
Smart Motion Detection
- Až 5 detekčních zón, rozlišení lidí a vozidel, časový filtr
Smart VCA
- detekce narušení, poflakování, překročení hranice, obličeje, ponechaného objektu, odcizeného objektu, davu
Můžete si dokoupit licence na aplikace Smart VCA:
- Nesprávného parkování
- Narušení zóny
- Detekce běhu
Pro bližší informace nás kontaktujte, tým IPsecure.cz.

