- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > Porovnání
Porovnání produktů
- Produkt „VIVOTEK VC9101“ byl úspěšně přidán do porovnání.
|
|
|---|---|
VIVOTEK VC9101řídící jednotka pro kamerové moduly, 30FPS, H.265, H.264, MJPEG, WDR Pro, detekce obličeje, PoE, 12V DC
|
|
| odebrat z porovnání | |
| Cena bez DPH: | 12 247 Kč bez DPH |
| Kategorie: | Speciální a skryté |
| Značka: | VIVOTEK |
| Nadstandardní vlastnosti kamery | |
| SNV - zvýšená citlivost v noci: | ano |
| Smart Stream III: | ano |
| 3D redukce šumu: | ano |
| Obrazové profily: | ano |
| Otoční obrazu po 90° pro hlídání koridoru: | ano |
| Otočení obrazu po 90° pro hlídání koridoru: | ano |
| Přístup pomocí mobilního telefonu: | ano |
| Podpora standardu ONVIF: | ano |
| Video | |
| Komprese: | H.265, H.264, MJPEG |
| Počet snímků při max. rozlišení: | 30 s. |
| Max. počet snímků: | 30 s. |
| Multi-streaming: | ano |
| Počet streamů: | 3 |
| Audio | |
| Komprese: | 0 |
| Obousměrné audio: | ano |
| Rozhraní | |
| Síťové rozhraní: | 0 |
| Protokoly: | 0 |
| Digitální vstup: | 1x |
| Digitální výstup: | 1x |
| Slot paměťových karet: | 0 |
| Audio vstup: | ano |
| Audio výstup: | ano |
| Mechanické provedení | |
| Typ kamery: | minidome - půlkoule |
| Krytí: | IP68 a IK10 |
| Šířka: | 10 mm |
| Výška: | 85 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
| Vlhkost: | 90% HR |
| Hmotnost: | 190 g |
| Min. provozní teplota: | 0°C |
| Max. provozní teplota: | 50°C |
| Schválení a normy: | 0 |
| Napájení zařízení | |
| Podpora PoE dle normy IEEE 802.3af: | ano |
| Spotřeba při napájení PoE 802.3af: | 0 W |
| Spotřeba: | 0 W |
