- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > IP kamery > Multi-senzorové > VIVOTEK MS9390-EHV-v2
VIVOTEK MS9390-EHV-v2
| Vaše VOC: | Pro nákup v našem obchodě se prosím přihlašte nebo zaregistrujte. |
|---|---|
| Doporučená MOC: | 40 494 Kč bez DPH 48 998 Kč vč. DPH |
| Záruka | 36 měsíců |
| Kód | MS9390-EHV-v2 |
| Značka | VIVOTEK |
| Dostupnost: | Poslat dotaz » |
VIVOTEK MS9390-EHV-v2 je venkovní IP kamera s vysokým 8MPx rozlišením, unikátním designem, panoramatickým 180° úhlem záběru, profesionálními funkcemi pro zlepšení obrazu a podporou funkcí pro analýzu obrazu Vision Object Analytics.
Klíčové funkce IP kamery VIVOTEK MS9390-EHV-v2
- Venkovní antivandal provedení ve vodě a prachu odolném krytu IP66 a IK10
- Vysoké 8MPx rozlišení 4864 x 1632 bodů při 30 snímcích za sekundu
- Panoramatický pohled s úhlem záběru 180° (vertikálně 50°)
- Automatické přepínání mezi denním a nočním režimem včetně IR filtru
- Dosvit IR přísvitu až 20 metrů pro noční vidění v totální tmě
- IR přísvit pomocí technologie Smart IR se přizpůsobuje osvětlené scéně pro nejvyšší kvalitu obrazu
- Záznam na paměťovou kartu MicroSD/SDHC/SDXC (video záznam, ukládání snímků atd.)
- Nastavitelná detekce pohybu Smart Motion Detection až z 5 detekčních zón pro přesné hlídání sledovaného místa (přesná detekce lidí či vozidel)
- Otočení obrazu o 90°, 180°, 270° pro hlídání koridoru, okolí budov, dlouhých chodem atd.
- Připojení pomocí jediného kabelu s RJ-45 pro přenos dat a napájení PoE, snížení nákladů na instalaci
- Tři kodeky H.265, H.264 a MJPEG pro snadné připojení do různých systémů a snížení datových toků
- Zdarma profesionální software VIVOTEK VAST Security Station Lite pro záznam až ze 32 kamer kompletně v českém jazyce nebo VIVOTEK VAST 2
- Zdarma mobilní aplikace VIVOTEK iViewer pro přístup z mobilu či tabletu Android a iOS
- IP kamera neobsahuje žádné čínské čipy (non-CHINA product)
Nadstandardní vlastnosti IP kamery VIVOTEK MS9390-EHV-v2
- Smart Motion Detection - inteligentní detekce pohybu osob či vozidel
- Smart VCA – placené rozšíření o analýzy obrazu
- Vision Object Analytics – rozšířené informace o objektech vyhledávání (lidé: pohlaví, barva, batoh, čepice či vozidla: motorka, autobus, auto, nákladní vůz, barva)
- SNV: Technologie, která zaznamenává barvy i v noci
- 3D redukce šumu pro zvýšení kvality obrazu v noci
- Smart Stream III – inteligentní nastavení datového toku IP kamery
- Trend Micro IoT Security – antivir kamery VIVOTEK
Nadstandardní vlastnosti kamery
| SNV - zvýšená citlivost v noci: | ano |
| 3D redukce šumu: | ano |
| Obrazové profily: | ano |
| Integrovaný přísvit: | ano |
| Smart IR: | ano |
| Přístup pomocí mobilního telefonu: | ano |
| Podpora standardu ONVIF: | ano |
| Smart Stream III: | ano |
Čip a optické vlastnosti
| Snímací čip: | 2x 1/2.7" Progressive CMOS |
| Vlastnosti snímacího čipu: | 1/5 sec. to 1/32,000 sec., WDR Pro |
| Citlivost (barevně): | 0,018 lx |
| Citlivost (ČB): | 0,01 lx |
| Den/Noc: | ano |
| Objektiv: | ne |
| Integrovaný IR přísvit: | ano |
| Max. dosvit IR přísvitu: | 20m |
| Parametry IR přísvitu: | 2x IR přísvit (pro každý senzor 1x) |
Vlastnosti objektivu
| Ohnisková vzdálenost: | f 2,8 mm |
| Clonové číslo: | F 1,2 |
| Podpora IR (den/noc): | ano |
Video
| Komprese: | H.265, H.264, MJPEG |
| Maximální rozlišení: | 4864 x 1632 px |
| Počet snímků při max. rozlišení: | 30 s. |
| Max. počet snímků: | 30 s. |
| Multi-streaming: | ano |
| Počet streamů: | 4 |
| Max. počet klientů: | až 10 |
Audio
| Komprese: | G.711, G.726 |
| Integrovaný mikrofón: | ano |
Rozhraní
| Síťové rozhraní: | 1x RJ-45 10 Base-T/100 Base-TX Ethernet |
| Protokoly: | 802.1X, ARP, Bonjour, CIFS/SMB, DDNS, DHCP, DNS, FTP, HTTP, HTTPS, ICMP, IGMPv3, IPv4, IPv6, NTP, PPPoE, QoS (CoS/DSCP), RTSP/RTP/RTCP, SMTP, SNMP, SSL, TCP/IP, TLS 1.2, UDP, UPnP |
| Slot paměťových karet: | 1x MicroSD/SDHC/SDXC |
| Audio vstup: | ne |
| Audio výstup: | ne |
Mechanické provedení
| Provedení: | venkovní |
| Typ kamery: | dome - půlkoule |
| Krytí: | IP68 a IK10 |
| Šířka: | 165 mm |
| Výška: | 112 mm |
| Hloubka: | 97 mm |
| Vlhkost: | 90% HR |
| Hmotnost: | 1 207 g |
| Min. provozní teplota: | -40°C |
| Max. provozní teplota: | 50°C |
| Naklopení: | 20° |
| Schválení a normy: | EMC: CE (EN 55032, EN 55024 Class A), FCC (FCC Part 15 Subpart B Class A), RCM (AS/NZS CISPR 32 Class A), VCCI (VCCI-CISPR 32 Class A); UKCA (BS EN 55032: 2015 +A11: 2020, BS EN 55035: 2017 +A11: 2020), Safety: UL (UL 62368-1), CB (IEC/EN 62368-1, IEC/EN 60950-22, IEC/EN 62471); Environment: IK10 (IEC 62262), IP66 (IEC 60529) IA: BIS (IS 13252), BSMI (EMC: CNS 13438, Safety: CNS 14336-1) |
Napájení zařízení
| Podpora HiPoE dle normy IEEE 802.3at: | ano |
| Spotřeba při napájení HiPoE 802.3at: | 20 W |
Obsah balení
- IP kamera
- instalační sada šroubků
- samolepící šablona pro snadnou montáž
- stručná instalační příručka
- licenční ujednání
Ke stažení na www.vivotek.com
- rychlý instalační manuál
- kompletní manuál
- vyhledávací software VIVOTEK Shepherd
- monitorovací a záznamový software VIVOTEK VAST 2 / VSS Lite pro 32 IP kamer zdarma v českém jazyce
Ke stažení na AppStore nebo Google Play (Obchod Play)
- mobilní aplikace VIVOTEK iViewer pro iOS a Android

