- 0 ks / 0,- Kč
- Zobrazit košík
Nacházíte se zde: Distributor-vivotek.cz > Produkty > IP kamery > FixDome > VIVOTEK FD9186-H
VIVOTEK FD9186-H
| Vaše VOC: | Pro nákup v našem obchodě se prosím přihlašte nebo zaregistrujte. |
|---|---|
| Doporučená MOC: | 8 874 Kč bez DPH 10 738 Kč vč. DPH |
| Záruka | 60 měsíců |
| Kód | FD9186-H |
| Značka | VIVOTEK |
| Dostupnost: | Poslat dotaz » |
VIVOTEK FD9186-H je chytrá vnitřní IP kamera s vysokým rozlišením, vyspělými funkcemi pro zlepšení kvality obrazu, chytrým IR přísvitem a podporou umělé inteligence pro přesnou detekci poplachů, pohybů, osob, vozidel a v kombinaci se Smart VCA i možností nastavení poplachových pravidel jako narušení oblasti, překročení hranice či poflakování.
Klíčové funkce IP kamery VIVOTEK FD9186-H
- Vnitřní IP kamera s malými rozměry
- Vysoké 5MPx rozlišení 2880 x 1616 bodů 16:9 při 30 snímcích za sekundu
- Objektiv s úhlem záběru 111°
- Automatické přepínání mezi denním a nočním režimem včetně IR filtru
- Dosvit IR přísvitu až 30 metrůpro noční vidění v totální tmě
- IR přísvit pomocí technologie Smart IRse přizpůsobuje osvětlené scéně pro nejvyšší kvalitu obrazu
- Záznam na paměťovou kartu MicroSD/SDHC/SDXC (max 1TB, video záznam, ukládání snímků atd.)
- Nastavitelná detekce pohybuaž z 5 detekčních zón pro přesné hlídání sledovaného místa
- Otočení obrazu o 90°, 180°, 270° pro hlídání koridoru, okolí budov, dlouhých chodem atd.
- Připojení pomocí jediného kabelu s RJ-45 pro přenos dat a napájení PoE, snížení nákladů na instalaci
- Tři kodeky H.265, H.264 a MJPEGpro snadné připojení do různých systémů a snížení datových toků
- Zdarma profesionální software VIVOTEK VSS litepro záznam až ze 32 kamer kompletně v českém jazyce
- Zdarma mobilní aplikace VIVOTEK iViewerpro přístup z mobilu či tabletu Android a iOS
- IP kamera neobsahuje žádné čínské čipy (nonCHINA product)
Nadstandardní vlastnosti IP kamery VIVOTEK FD9186-H
- Smart Motion Detection - inteligentní detekce pohybu a Smart VCA
- Podpora AI na hardwarové úrovni
- Vision object Analytics
- SNV: Technologie, která zaznamenává barvy i v noci
- 3D redukce šumu pro zvýšení kvality obrazu v noci
- Smart Stream III – inteligentní nastavení datového toku IP kamery
- Trend Micro IoT Security – antivir kamery VIVOTEK
Nadstandardní vlastnosti kamery
| 3D redukce šumu: | ano |
| Obrazové profily: | ano |
| Otoční obrazu po 90° pro hlídání koridoru: | ano |
| Integrovaný přísvit: | ano |
| Smart IR: | ano |
| Přístup pomocí mobilního telefonu: | ano |
| Podpora standardu ONVIF: | ano |
| Smart Stream III: | ano |
Čip a optické vlastnosti
| Snímací čip: | 0 |
| Vlastnosti snímacího čipu: | 0 |
| Citlivost (barevně): | 0,055 lx |
| Citlivost (ČB): | 0,005 lx |
| Den/Noc: | ano |
| Podpora WDR: | ano - WDR Enhanced (69,4dB - digitální) |
| Objektiv: | ne |
| Integrovaný IR přísvit: | ano |
| Max. dosvit IR přísvitu: | 30m |
| Parametry IR přísvitu: | 0 |
Vlastnosti objektivu
| Ohnisková vzdálenost: | f 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální): | 111° |
| Clonové číslo: | F 1,8 |
| Max. doporučené rozlišení kamery: | 5 Mpix |
Video
| Komprese: | H.265, H.264, MJPEG |
| Maximální rozlišení: | 0 px |
| Počet snímků při max. rozlišení: | 30 s. |
| Max. počet snímků: | 30 s. |
| Multi-streaming: | ano |
| Počet streamů: | 3 |
| Max. počet klientů: | až 10 |
Audio
| Komprese: | 0 |
| Integrovaný mikrofón: | ano |
Rozhraní
| Síťové rozhraní: | 0 |
| Protokoly: | 0 |
| Slot paměťových karet: | 0 |
Mechanické provedení
| Provedení: | rackové (2U) |
| Typ kamery: | minidome - půlkoule |
| Šířka: | 91 mm |
| Výška: | 91 mm |
| Hloubka: | 63 mm |
| Vlhkost: | 90% HR |
| Hmotnost: | 156 g |
| Min. provozní teplota: | -10°C |
| Max. provozní teplota: | 55°C |
| Schválení a normy: | 0 |
Napájení zařízení
| Podpora PoE dle normy IEEE 802.3af: | ano |
| Spotřeba při napájení PoE 802.3af: | 0 W |
| Spotřeba při napájení 12V DC: | 0 |
Obsah balení
- IP kamera
- instalační sada šroubků
- samolepící šablona pro snadnou montáž
- stručná instalační příručka
- licenční ujednání
Ke stažení na www.vivotek.com
- rychlý instalační manuál
- kompletní manuál
- vyhledávací software VIVOTEK Shepherd
- monitorovací a záznamový software VIVOTEK VAST 2 pro 32 IP kamer zdarma v českém jazyce
Ke stažení na AppStore nebo Google Play (Obchod Play)
- mobilní aplikace VIVOTEK iViewer pro iOS a Android
Smart VCA
Vision Object Analytics
- Detekce objektů
- Lidé, vozidla a motorky (4-kolá, 2-kolá)
- Atributy (barva oblečení, pohlaví, věk, pokrývka hlavy, batoh)
- Lidé (pohlaví, barva oblečení, čepice, batoh), vozidla (kola, motorky, autobusy, vozidla, nákladní vozy, barvy)
- Re-Search Extraction - zpětné vyhledávání objektu na všech kamerách v systému
- Path Extraction – vyznačení pohybu osoby či vozidla na kameře
Smart Motion Detection
- Až 5 detekčních zón, rozlišení lidí a vozidel, časový filtr
Smart VCA
- detekce narušení, poflakování, překročení hranice
Pro bližší informace nás kontaktujte, tým IPsecure.cz.

